DURU GRUPBİZ KİMİZ
Biz Kimiz

HAKKIMIZDA

Firmamız artroplasti ürünleri alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız ürün kalitesini ve uygulamalardaki başarısını ispatlamış, sektöründe öncü firmaların artroplasti grubu ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

HAKKIMIZDA
MİSYONUMUZ VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ

Kalıcı başarı, yüksek teknoloji ürünü, deneyimli ve dinamik ekibin hızlı servis ile yakalanacağının bilinciyle sektörde hizmet vermekteyiz. Başarıyı ve ürün kalitesini etkileyen tüm süreçler sürekli iyileştirilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Ana hedefimiz, yasal ve bölgesel mevzuata tam uyum ve yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Medikal sektöründe iş bilgisi, tecrübe ve son teknoloji Müşteri ve Yasal gereklilikler doğrultusunda kullanılmaktadır.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak. Sunulan ürünlerle müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörde güvenilir ve büyük bir marka olmak. Medikal sektördeki gelişmeleri takip ederek ve ürün kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini sağlayarak Türkiye, Asya ve Avrupa'da başarılı olmak.gerçekleştirmektedir.

POLİTİKALARIMIZ VE HEDEFLERİMİZ

  • Faaliyet alanının insan sağlığı olduğu bilinciyle kalite, etik ve dürüstlükten asla ödün vermemek,
  • Ürün ve hizmetlerimizin her sürecinde mükemmellik anlayışına sahip olmak,
  • Girişimci ruhumuzla, sürekli araştırmalarımızla sektördeki tüm gelişmeleri takip etmek ve sürekli AR-GE
    çalışmaları ile sanayileşmeyi sağlamak.

HAKKIMIZDA

 
#
Tamam