Duru Medikal Hakkında

DURU MEDİKAL

Firmamız Duru Medikal, satışını yapmış olduğu ürünlerin kalitesi ve dürüst hizmet politikası sayesinde siz değerli müşterilerimiz güvenini, beğenisini kazanarak çok kısa bir sürede sektörün aranılan ve tavsiye edilen şirketleri arasındaki yerini almıştır.

Duru Medikal, Spinal Sistem ve Kafes Sistemleri üretim ve satışında kaliteyi baz alarak Türkiye ve Dünya’da isim yapmış ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Gazi Mustafa Kemal Bulv. 131/27 Anıttepe, Ankara, TÜRKİYE merkezindeki firmamız Türkiye başta olmak üzere yurt dışında bulunan geniş müşteri ağına hizmet vermekte, sizlerden gelen talepleri en hızlı şekilde söz verilen tarihde yerine getirmektedir.

Hedefimiz her zaman ülkemiz için ilklere imza atmak, bunu dünyaya yayarak engelli, hasta veya sağlıklı tüm insanların yaşam standardını yükseltici ürünler geliştirmek ve bunu onlara en ekonomik bir şekilde sunmaktır.Bizler bunun için varız, var olmaya devam edeceğiz.

Sürekli, yenilikçi ve güvenilir fikirler

HİZMET VE ÜRÜNLERİMİZ

SÜREKLİ

Firmamız, kendini sürekli yenileyen ve AR-GE yatırımlarına büyük önem veren bir kuruluştur. Amacımız sağlıklı veya hasta tüm müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltmektir.

YENİLİKÇİ

Uzman olduğumuz branşlarda hayata geçirdiğimiz AR-GE çalışmalarımız ile, ürünlerimizi tercih eden müşterilerimize daha konforlu ve daha mutlu bir yaşam sunma gayreti içindeyiz.

GÜVENİLİR

Verdiğimiz hizmetlerin ve sunduğumuz ürünlerin birebir olarak insan sağlığına olan etkisinin bilincinde olarak, üretim ve toplam kalite sürecinde “sıfır hata” politikası ile ilerliyoruz.

Duru Medikal Spinal Sistem

Spinal Sistem

Duru Medikal Kafes Sistem

Fiksasyon Lumbar Korpektomi Kafes

Duru Medikal Kafes Sistem

Disk Protez Sistemi